تبلیغات
مدل سازی اطلاعات ساختمان building information modeling - چگونه می توانید خبر موفقیت های خود را منتشر سازید

درحال مشاهده: مدل سازی اطلاعات ساختمان building information modeling - چگونه می توانید خبر موفقیت های خود را منتشر سازید

ادعونیاهدای خون
موسسه محک
اهداء عضو

چگونه می توانید خبر موفقیت های خود را منتشر سازید

شنبه 20 آذر 1395
08:32
بیم BIM
چگونه می توانید خبر موفقیت های خود را منتشر سازید

متأسفانه اگر بخواهید خودتان در مورد موفقیت هایتان صحبت کنید، فردی خودستا به نظر خواهید رسید. پس، برای انتشار خبر موفقیت های خود به توصیه های زیر عمل کنید:

    کار خود را خیلی خوب انجام دهید. سعی کنید به عنوان یک مدیر پروژه لایق و شایسته، شناخته شوید؛ بدین ترتیب، دیگران در مورد موفقیت های شما صحبت خواهند کرد.

    از گزارش ها و داشبوردها استفاده کنید. گزارش های وضعیت پروژه و داشبوردها می توانند برای برجسته نشان دادن موفقیت های پروژه، مورد استفاده قرار گیرند. شما می توانید بخشی را با عنوان "موفقیت ها" یا "اخبار خوب" یا "کارهای برجسته" در آنها بگنجانید تا توجه ذی نفعان را به تلاش های خود و تیمتان معطوف دارید.

    به دیگران کمک کنید. یکی دیگر از راه هایی که می توانید به صورت غیررسمی در مورد موفقیت های خود صحبت کنید، آن است که دانش خود را در اختیار دیگران قرار دهید.

    دیگران را وادار کنید تا آنها در مورد موفقیت های شما صحبت کنند. برای این کار، دو راه وجود دارد: اول اینکه اخبار خوب را به چند نفر بگویید و امیدوار باشید که آنها این خبرها را به گوش دیگران برسانند. این روش، در محیط هایی کاربرد دارد که افراد، زیاد یکدیگر را می بینند یا با هم چَت می کنند (یا شایعه پراکنی می کنند!). اما مراقب باشید که اخبار بد، سریعتر از اخبار خوب، منتشر می شوند.
    دوم اینکه به طور مشخص از دیگران بخواهید تا در مورد موفقیت های شما صحبت کنند. حامی پروژه، شخص بسیار مناسبی برای این منظور است.

 مهندسی و مدیریت ساخت  (ICEMA)  Construction Engineering Management


    در مورد آنچه آموخته اید، صحبت کنید. بالأخره، می توانید آزادانه در مورد موفقیت خود در پروژه تان صحبت کنید اگر آنرا با لباس "آنچه از این پروژه آموخته اید" بپوشانید.
ارسال شده در:
برچسب ها:موفقیت ،خبر ،خبرموفقیت ،

مدل سازی اطلاعات ساختمان building information modeling - چگونه می توانید خبر موفقیت های خود را منتشر سازید


مدل سازی اطلاعات ساختمان building information modeling - چگونه می توانید خبر موفقیت های خود را منتشر سازید,مدل سازی اطلاعات ساختمان, building information modeling
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مدل سازی اطلاعات ساختمان building information modeling است. ||