تبلیغات
مدل سازی اطلاعات ساختمان building information modeling - 5 ابزار ارتباطی بهتر از ایمیل

درحال مشاهده: مدل سازی اطلاعات ساختمان building information modeling - 5 ابزار ارتباطی بهتر از ایمیل

ادعونیاهدای خون
موسسه محک
اهداء عضو

5 ابزار ارتباطی بهتر از ایمیل

شنبه 20 آذر 1395
09:00
بیم BIM
5 ابزار ارتباطی بهتر از ایمیل

    نرم افزارهای مشارکتی: این نرم افزارها به شما امکان می دهند تا فعالیت هایی را به یکی از اعضای تیم، تخصیص دهید و بینید چه فعالیت هایی به سایر اعضای تیم، از جمله خودتان، تخصیص یافته است. چنین نرم افزاری To-Do-List شما را مدیریت خواهد کرد و یادداشت هایی به وظایف شما خواهد افزود، به گونه ای که بتوانید نسبت به آخرین وضعیت کارهای پروژه، به روز بمانید. همچنین به شما امکان می دهد تا در بحث های گروهی آنلاین، شرکت کنید.

    پیام رسان های فوری: این ابزارها از ایمیل بهترند، زیرا به شما اجازه می دهند تا ببینید چه افرادی در دسترس هستند. همچنین فوراً توجه دریافت کننده را جلب می کنند. هر دوی این موارد می تواند موجب صرفه جویی در وقت شما بشود.

    ذخیره سازی آنلاین مستندات: بهتر است به جای نگه داشتن فایل ها در میل باکس خود، آنها را در سیستم ذخیره سازی آنلاین مستندات، نگهداری کنید. بدین ترتیب دسترسی به آنها آسانتر خواهد بود و همواره می توانید مطمئن باشید که آنچه ذخیره شده است، آخرین نسخه هر فایل است.

    تلفن: گاهی اوقات شنیدن یک صدای دوستانه کمک می کند تا با اعضای تیم پروژه خود، ارتباط بهتری برقرار کنید.

    جلسات رو در رو: تردیدی نیست که ایمیل، یک ابزار ارتباطی ارزان و سریع است، اما گاهی اوقات فقط ارتباط رو در رو می تواند کارها را پیش ببرد. این جلسات علاوه بر اینکه یک شیوه ارتباطی سریعتر هستند، احتمال اشتباه دریافت شدن پیام ها (سوء تفاهم ها) را به حداقل می رسانند.

 مهندسی و مدیریت ساخت  (ICEMA)  Construction Engineering Managementارسال شده در:

مدل سازی اطلاعات ساختمان building information modeling - 5 ابزار ارتباطی بهتر از ایمیل


مدل سازی اطلاعات ساختمان building information modeling - 5 ابزار ارتباطی بهتر از ایمیل,مدل سازی اطلاعات ساختمان, building information modeling
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مدل سازی اطلاعات ساختمان building information modeling است. ||